Redaktor naczelny miesięcznika IT w Administracji

Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP. Od 2011 r. pracuje w sektorze administracji publicznej, biorąc udział w pracach zespołów odpowiedzialnych za strategię rozwoju, promocję i komunikację, w tym elektroniczną, jednostek samorządu terytorialnego.

Więcej

Zastępca Dyrektora Zarządzania Systemami, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Zastępca Dyrektora Zarządzania Systemami w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.

Więcej

Ekspert w branży lotnictwa bezzałogowego

Ekspert ds. lotnictwa bezzałogowego. Od 2007 r. związana z branżą bezzałogowych statków powietrznych w lotnictwie cywilnym i wojskowym.

Więcej

ekspert rynku IT

Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Od 15 lat implementuje zaawansowane rozwiązania głosowe oraz bezprzewodowe, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo systemów.

Więcej

Politechnika Częstochowska

Piotr Kupczak – pracuje w Politechnice Częstochowskiej na samodzielnym stanowisko ds. cyfryzacji i infrastruktury teleinformatycznej. Absolwent Politechniki Częstochowskiej, informatyk i logistyk.

Więcej

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Wykładowca-Praktyk Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu

Doradca Zarządu Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych

Ekspert ds. Robotyzacji, Prezes Zarządu ForProgress

Więcej

Product Manager Acronis

Odpowiada za całokształt rozwoju marki Acronis w Dagma. O Backupie i szeroko rozumianym cyberbezpieczeństwie wie wszystko.

Więcej

Administrator Bezpieczeństwa Informacji i Administrator Systemów Informatycznych w Urzędzie Miejskim we Władysławowie

Z branżą IT związany od 1997 r. Zawodowo zajmuje się wdrożeniami informatycznymi w zakresie architektury i bezpieczeństwa sieci w sądach, urzędach oraz szkołach.

Więcej

biegły rewident, ekspert rynku gospodarczego

Biegły rewident, wykładowca zagadnień z zakresu inwentaryzacji, środków trwałych, odpisów aktualizujących oraz informacji dodatkowej w jednostkach budżetowych, panelista podczas największych wydarzeń gospodarczych w Polsce, komentator bieżących wydarzeń publikujący opinie m.in. w serwisach internetowych.

Więcej

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Manager z wieloletnim doświadczeniem, w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi.

Więcej

ekspert rynku IT

Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów biznesowych związanych z oprogramowaniem do zarządzania treścią i dokumentami.

Więcej

Product Manager Stormshield w DAGMA

odpowiedzialny za współpracę z kanałem partnerskim i bezpośrednie wsparcie resellerów przy projektach prowadzonych u klientów. Dodatkowo odpowiada za stały rozwój marki na polskim rynku.

Więcej

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Kierownik Projektu w Wydziale mObywatel w Departamencie Tożsamości Cyfrowej

Więcej

Private Label Sales Manager

Handlowiec z zamiłowania.

Więcej

Country Manager Poland

Odpowiedzialny za rozwój firmy Stormshield w Polsce. Od blisko 15 lat zajmuje się obszarem IT związanym z bezpieczeństwem informacji.

Więcej