Redaktor naczelny miesięcznika IT w Administracji

Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP. Od 2011 r. pracuje w sektorze administracji publicznej, biorąc udział w pracach zespołów odpowiedzialnych za strategię rozwoju, promocję i komunikację, w tym elektroniczną, jednostek samorządu terytorialnego.

Więcej

Ekspert rynku IT

Absolwent Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Od 15 lat implementuje zaawansowane rozwiązania głosowe oraz bezprzewodowe, ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo systemów.

Więcej

Politechnika Częstochowska

Pracuje w Politechnice Częstochowskiej na samodzielnym stanowisko ds. cyfryzacji i infrastruktury teleinformatycznej. Absolwent Politechniki Częstochowskiej, informatyk i logistyk.

Więcej

Wyższa Szkoła Zarządzania i Psychologii w Poznaniu

Praktyk i wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania i Psychologii w Poznaniu

Więcej

Komputronik Biznes

Kierownik Zespołu Handlowego. Ponad 25 letnie doświadczenie w branży IT i ICT, w tym od 4 lat w Komputronik Biznes.

Więcej

LENOVO Technology B.V.

Obecnie, jako Technical Sales zajmuje się wsparciem sprzedaży w Lenovo PC Business Group, koncentrując się na urządzeniach z rodziny Think (ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation).

Więcej

Ekspert rynku IT

Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Urząd Miasta Lublin

Dyrektor Wydziału Informatyki i Telekomunikacji w Urzędzie Miasta Lublin, pełnomocnik Prezydenta Miasta do spraw Transformacji Cyfrowej.

Więcej

Ministerstwo Aktywów Państwowych

Dyrektor Biura Dyrektora Generalnego w Ministerstwie Aktywów Państwowych odpowiedzialny za Informatyzację ministerstwa w zakresie usług świadczonych drogą elektroniczną, za bezpieczeństwo w sieci ministerstwa i wewnętrznych systemów teleinformatycznych oraz za cyberbezpieczeństwo.

Więcej

Dell Technologies

W firmie Dell Technologies jest częścią zespołu Data Protection. Doradza organizacjom jak skutecznie chronić swoje dane przed utratą oraz w jaki sposób tworzyć wydajne systemy kopii zapasowych.

Więcej

Kodak Alaris

Area Sales Manager Poland & Baltic countries, od ponad 20 lat związany z rynkiem digitalizacji, archiwizacji oraz obiegu dokumentów.

Więcej

AL Projekt / BLACKTEC

Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży, specjalizujący się w rozwiązaniach zasilania gwarantowanego dla IT.

Więcej

Informatyk o specjalności systemy informatyczne. Od 15 lat współpracuje z Norton, AVAST, AVG obecnie GEN. Pasjonat rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję.

Więcej

SHARP Electronics Europe GMBH SP. z o. o.

System Integrators & Business Manager. Od 24 lat zdobywa doświadczenie w branży urządzeń drukujących oraz informatycznej.

Więcej

Radca prawny, reprezentuje wykonawców i zamawiających przed KIO oraz w sądach w sprawach z zakresu zamówień publicznych, prawa cywilnego oraz prawa budowlanego.

Więcej