Redaktor naczelny miesięcznika IT w Administracji

Wieloletni dziennikarz i wydawca tytułów z branży ekonomicznej i IT – m.in. zastępca redaktora naczelnego miesięcznika komputerowego CHIP. Od 2011 r. pracuje w sektorze administracji publicznej, biorąc udział w pracach zespołów odpowiedzialnych za strategię rozwoju, promocję i komunikację, w tym elektroniczną, jednostek samorządu terytorialnego.

Więcej

Prezes Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Regionalnych Funduszy Rozwoju

Ekonomista. Doświadczony menadżer, przedsiębiorca i doradca. Współpracował lub doradzał w procesach restrukturyzacji i konsolidacji wielu przedsiębiorstw i instytucji. Ekspert, pomysłodawca i inicjator programów wspierania przedsiębiorczości, doskonale znający problematykę sektora MŚP.

Więcej

Dyrektor oddziału NASK w Białymstoku

Pełnomocnik Wojewody Podlaskiego ds. informatyzacji oraz pełnomocnik Ministra Cyfryzacji ds. współpracy z administracją rządową i samorządową RP, dyrektor oddziału NASK w Białymstoku, w którym realizowany jest projekt EZD RP.

Więcej

Inżynier wsparcia sprzedaży oraz wdrożeniowiec z wieloletnim doświadczeniem. Od 2009 roku związany z tematyką backupu, monitorowania infrastruktury sieciowej i pracowników.

Więcej

Radca prawny, Partner w Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM od 2006 r.

Dr Wojciech Dubis specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, międzynarodowym prawie prywatnym, prawie mediów elektronicznych oraz prawie handlowym, w tym m.in. w zagadnieniach związanych z prawem bankowym, fuzjami i przejęciami, obrotem wierzytelnościami, prawem ubezpieczeń gospodarczych.

Więcej

Zastępca Dyrektora Zarządzania Systemami, Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

Zastępca Dyrektora Zarządzania Systemami w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Odpowiada za realizację programu „Wspólna Infrastruktura Informatyczna Państwa” w ramach Programu Zintegrowanej Informatyzacji Państwa.

Więcej

MultiAccess Centre

Od 2012 jest czynnie związana z tematyką włączenia cyfrowego i społecznego. W latach 2014/2015 była inicjatorem, propagatorem i kierownikiem kwalifikacyjnych studiów podyplomowych Włączenie cyfrowe i społeczne: strony internetowe, audiodeskrypcja, multimedia.

Więcej

Dyrektor ds. wdrożenia chmury Centralny Ośrodek Informatyki

Manager z wieloletnim doświadczeniem, w planowaniu, zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi. Zawodowo od ponad 3 lat związany z Ministerstwem Cyfryzacji, a aktualnie z Centralnym Ośrodkiem Informatyki, gdzie odpowiada za budowę i rozwój chmury dla administracji publicznej.

Więcej

Dyrektor Handlowy polskiego oddziału Sharp NEC Display Solutions

Od 2017 roku piastuje funkcję Dyrektora Handlowego polskiego oddziału Sharp NEC Display Solutions. Wcześniej jako Key Account Manager wspierał swoją wiedzą sektor edukacyjny oraz koordynował działania handlowe Sharp/NEC w północnej i zachodniej Polsce.

Więcej

Sales Manager Professional Solutions, Sharp NEC Display Solutions

Związany jest z branżą IT/AV od ponad 20 lat. Już  17 lat swoją karierę zawodową kontynuuje w Sharp NEC Display Solutions. Należy do wąskiego grona członków polskiego zespołu Sharp/NEC z najdłuższym stażem pracy. To daje mu atrybut bardzo szerokiej wiedzy zarówno o produktach i rozwiązaniach Sharp/NEC, jak i rodzimym rynku IT/AV.

Więcej

LENOVO Technology B.V.

Obecnie, jako Technical Sales zajmuje się wsparciem sprzedaży w Lenovo PC Business Group koncentrując się na urządzeniach z rodziny Think (ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation).

Więcej

Trener i konsultant

Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Szefowa Centrum Robotyzacji Procesów MF

Od 16 lat związana z branżą IT. Posiadająca doświadczenie w budowie Data Center, projektowaniu i budowie systemów informatycznych, a ostatnio w automatyzacji i robotyzacji procesów biznesowych

Więcej

starszy dokumentalista Archiwum Uniwersytetu Wrocławskiego

Z wykształcenia historyk i administratywista, ukończył podyplomowe studia z zakresu administrowania sieciami komputerowymi na PWr. W Archiwum UWr od 2012 r.

Więcej

Autor i jedyny programista Systemu Obsługi Pośredników (SOP) oraz Programu do Obsługi Instrumentów Finansowych (POIF)

Od prawie ćwierćwiecza związany zawodowo z tworzeniem oprogramowania, z czego ostatnich piętnaście poświęcone tworzeniu narzędzi dla branży bankowo-finansowej. Od 2011 r. zaangażowany w rozwój zwrotnych instrumentów finansowych ze środków unijnych w Polsce.

Więcej

Systemy Informatyczne ITXON

Doświadczony inżynier, prelegent i specjalista IT. Zajmuje się tematyką bezpieczeństwa danych od kilkunastu lat, ze specjalizacją w obszarze kopii zapasowych.

Więcej

Inżynier Informatyk, absolwent Central Connecticut State University, Institute of Business Studies. Przez 10 lat nabywał doświadczenia jako Product Manager, a następnie Doradca Zarządu w największej polskiej firmie zajmującej się dystrybucją sprzętu IT.

Więcej

Radca prawny w Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM od czerwca 2020 roku

W Kancelarii SDZLEGAL SCHINDHELM Karolina Knysak jest członkiem zespołu prawa procesowego i postępowań arbitrażowych. Doradza i świadczy pomoc prawną dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców, głównie w obszarze prawa cywilnego, na etapie przedsądowym oraz w obszarze sporów sądowych.

Więcej

Brother Central and Eastern Europe GmbH

Account Manager SMB & Corporate Customers w firmie Brother Central and Eastern Europe GmbH

Więcej

Sales Manager w MagikINFO

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Swoje doświadczenie zawodowe wykorzystuje w budowaniu relacji z klientami oraz tworzeniu strategii rozwojowej firmy.

Więcej

Absolwent Uniwersytetu Ostrawskiego w Ostrawie (Czechy). Z branżą IT związany od 2007 roku. Inicjator wprowadzenia na polski rynek wszystkich trzech modułów wchodzących w skład MagikINFO.

Więcej

W HP od przeszło 8 lat wspiera Partnerów w sprzedaży Usługi Zarządzania Drukiem.

Więcej

Po ponad 15 latach pracy w branży posiada szerokie doświadczenie, zarówno z rozwiązaniami do druku, jak i visual solutions.

Więcej